Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit: "Daha geniş kitlelere 7/24 ulaşılabilir olmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmek."

İster ürünlerini pazarlamak isteyen ticari bir işletme olun, isterseniz boş zamanlarında evde abajur yapan biri olun, tüm bu ürün ve faaliyetlerinizi tüm dünyaya 7 gün 24 saat ulaştırmanın en ucuz ve en etkin yolu bir web sitesine sahip olmaktır. Bir web sitesi, haftanın her günü ve her saati, ister hafta içi ister hafta sonu olsun daima yayında olacak ve sizin dünyaya yansıyan bir pencereniz olmaya devam edecektir.
"Internet Live Stats" web sitesinin verilerine göre 2020 yılı ile dünyada 4.520.848.500 internet kullanıcısı var. Toplam web site sayısı ise 1.761.000.000 civarında. Bu rakamları göz önüne aldığımızda nerdeyse Dünya nüfusunun yarısı internet kullanıcısı ve dünya nüfusunun %20'sinin web sitesi var.

Dünya'da her beş kişiden birinin web sitesi var ve her iki kişiden biri aktif olarak internet kullanıcısı

Günümüzde Dünyada bu kadar çok internet kullanıcısı varken, bulunmak ve ürün ve hizmetlerini tanıtıp pazarlamak steyen tüm işletme ve şahısların birer web sitesi olması nerdeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu zorunluluk kimi zaman bazı ticari işletmeler için yasal zorunluluk olsa da, artık her firma internette yerini almaya başlamıştır.

İnternette yerinizi alıp web sitesi üzerinden ürünlerinizi tanıtmanız firmanız açısından da pazarlama ağınızın genişlemesini sağlayacatır. Ürünleriniz size kilometrelerce uzak olan potansiyel müşterilerinize web siteniz üzerinden ulaşacak, satış ağınız genişleyecektir.

Sonuç olarak;bir web sitesi yaptırarak siz de internet dünyasında yerinizi almalısınız. Ürün ve hizmetlerinizi dünyanın her yerindeki insanlara web siteniz üzerinden 7/24 ulaştırıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Neden Web Sitesine İhtiyacım Var? Konusunda Çözüm İçin Bir De Bize Danızışın!